عهده دار کار شما هستیم

کسی که قصد تاسیس یک شرکت را دارد مجبور است که برای ثبت شرکت ، ثبت برند و یا اخذ کارت بازرگانی به ادارات و بانکها مراجعه کند.خیلی افراد نمی توانند زمان خود را صرف رفت و آمد برای این منظور کنند و ترجیح می دهند این کار را به عهده دیگری واگذار کنند. بنابراین چه خوب است که برای واگذاری هر کار به متخصص آن مراجعه کنند.
موسسات و شرکت هایی هستند که این مسئولیت را به عهده گرفته و با تخصص و تجربه ای که دارند کار ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی و… را با سرعت بیشتری انجام داده و کار را برای صاحبان شرکت ها سهل و آسان می سازد.
برای ثبت شرکت مدارک مورد نیاز که در قسمت ثبت شرکت ذکر شده را به کارشناس مربوطه تحویل می دهید و مابقی کار را به ایشان محول می کنید.
در مورد ثبت برند چه حقیقی و چه حقوقی در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر کلمه یا حروف لاتین استفاده شده باشد ،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی خواهد بود.
ثبت برند حقیقی ، به نام شخص و ثبت برند حقوقی به نام شرکت انجام می شود. مدارک مورد نیاز برای ثبت حقیقی و حقوقی متفاوت است.برای شخص حقیقی تمامی مدارک باید به نام شخص و مرتبط به فعالیت مورد نظر باشد و برای شخص حقوقی تمامی مدارک و مجوزها باید به نام شرکت باشد و طبقه ی درنظر گرفته برای ثبت باید در موضوع شرکت نوشته شده باشد.
کارت بازرگانی هم که به منظور واردات کالا از دیگر کشورهاست امکان دارد به دو صورت برای شخص حقیقی و برای شخص حقوقی اخذ گردد. مدارک مورد نیاز برای اخذ کارت بازرگانی نیز به طور کامل در بخش کارت بازرگانی ذکر شده است.
شرکتهای ثبتی خیلی وظایف و مسئولیت های دیگر را در ارتباط با شرکت به عهده می گیرند که برای مشاوره بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

Share

تماس با ما
اینستاگرام ما
کانال تلگرام
از ما بپرسید
02144378021
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30