شرکت قانونی

شرکت قانونی

یکی از راه های قانونی بودن پرداخت هزینه ثبت تغییرات و ثبت کردن همه ی تغییرات حتی تغییر شماره تلفن است. شما با این کار یک شرکت قانونی زیر نظر دولت دارید. سامانه ی استعلام اشخاص حقوقی کشور منبع قابل استناد برای همه اشخاص، ارگان ها، سازمانه های دولتی و خصوصی است.

بررسی قانونی بودن

زمانی که یک شرکت در اداره ثبت شرکت ها ثبت می گردد، به شرکت مورد تایید یک شماره ثبت داده می شود که این شماره ثبت قراردادی، دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید از آن حفاظت کنید، با این شماره ثبت، شرکت شما شناخته می شود و تمام مشخصات آن بالا می آید و چون ممکن است در نقطه ای دیگر از کشور نمونه ای مثل این شماره ثبتی وجود داشته باشد، سازمان املاک و اسناد کشور، یک شناسه ی ملی هم به افراد حقوقی تخصیص می دهد. شناسه ی ملی شما هم یک شماره ی ۱۱رقمی می باشد که منحصر به یک شخص حقوقی بوده و برای شناسایی و استعلام قانونی بودن شرکتتان و برقرار بودن آن شرکت مهم ترین نقش را ایفا می کند .

چطور از نظر مالیاتی قانونی باشیم؟

برای تاسیس یک شرکت قانونی از نظر مالیاتی نیاز به پر کردن فرم اظهارنامه مالیاتی تا مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی دارید که شما با ارائه اظهارنامه مالیاتی شرکتتان، اعلام قانونی بودن می کنید اگر تا مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی این فرایند را انجام ندهید در این صورت دولت شما را غیرقانونی دانسته و امتیازات مثبتی که برای شرکت های دیگر در نظر می گیرد را برای شما تعیین نمی کند پس برای گرفتن امتیازات دولتی به مجموعه ای مانند بینش ثبت اعتماد کنید زیرا این مجموعه ارائه دهنده ی انواع امور ثبتی و شرکتی مانند ثبت برند، پرداخت هزینه ثبت تغییرات، ثبت شرکت و غیره است. راه ارتباطی با مجموعه ی بینش ثبت شماره ی ۸۸۷۵۵۳۰۷ می باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شماره تماس