شرکت نظافتی

شرکت نظافتی

نزدیک به عید هستیم و شرکت های نظافتی و خدماتی پردرآمدترین مجموعه های کلان شهرها محسوب می شوند. شرکت های خدماتی انواع مختلفی دارند که همگی به هم مرتبط می باشند. در این بخش از مقاله تعدادی از این شرکت ها را نام می بریم برای مثال شرکت حمل و نقل، امور آشپزخانه و رستوران، چاپ و تکثیر، امور بهره برداری از تاسیسات، نگهداری و خدمات فضای سبز، خدمات عمومی نظیر امور آبدارخانه، تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات و غیره
اگر به دنبال ثبت شرکت خوب هستید این نوع شرکت بهترین انتخاب است.
در بین همین شرکت های خدماتی رقابت بسیار زیاد است زیرا این شرکت ها همگی باهم رتبه بندی می شوند و قطعا شرکتی که رتبه ی 1 دارد نسبت به رتبه ی 5 قابل اعتمادتر است.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت نظافتی

1- دو برگ اساسنامه شرکت
2- صورت جلسه هیات مدیره با امضای مدیران منتخب
3- تصویر شناسنامه کلیه سهامداران
4- ارائه گواهی پرداخت حداقل 35% سرمایه شرکت
5- ارائه مجوز در صورت نیاز بنا به اعلام اداره ثبت شرکت ها
6- اقرارنامه امضا شده
7- فرم چاپی اظهارنامه مالیاتی

اخذ گواهی تعیین صلاحیت شرکت های نظافتی

جهت اخذ صلاحیت شرکت های خدماتی باید به انجمن های صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی در همان استانی که ثبت شرکت انجام شده است، مراجعه نمایند.

1- شرکت هایی که مشمول این دستورالعمل هستند باید دارای دفتر قانونی مورد تایید وزارت امور اقتصادی و دارایی باشند.

2- انجمن های صنفی شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی موظف به دریافت مدارک کارفرمایان تمام شرکت های خدماتی و تشکیل پرونده برای آن ها هستند.

3- انجمن های صنفی موظف هستند تا پس از اخذ مدارک و تایید صحت و سقم آن نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی و ارسال مدارک به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای صدور گواهینامه اقدام کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شماره تماس