کاریابی

کاریابی

در گذشته پیدا کردن کار مناسب با شرایط خوب سخت بود روزها هفته ها و ماه ها جوانان به دنبال کار مناسب و در شان خودشان می گشتند، در روزنامه ها سایت ها و دوستان و آشنایان جویای کار می شدند اما ممکن بود از هر سو به در بسته برخورد کنند. اما امروزه پیدا کردن کار خوب سخت نیست با بازدید از چند شرکت کاریابی به راحتی صاحب کار می شوید.

این شرکت ها چطور متوجه توانایی شما می شوند؟

با پیشرفت تکنولوژی این شرکت ها با توجه به رزومه ای که شما به آن ها می دهید و آزمون های استعداد یابی که از شما می گیرند به راحتی کار مورد نیاز شما را برایتان فراهم می کنند پس دیگر نیاز نیست در خیابان ها به دنبال کار بروید.

شرکت کاریابی تاسیس کنیم

برای تاسیس چنین شرکتی باید جواز تاسیس آن را دریافت کنید، این شرکت باید به موجب قوانین و مقررات ثبت در جمهوری اسلامی ایران تاسیس شده باشد.
ثبت هر شرکتی با موضوع فعالیت در زمینه ی کاریابی و مشاوره ی شغلی یا مهاجرت و هر چیزی که ارتباط بین کارجو و کارفرما باشد باید مجوز وزارت کار و امور اجتماعی داشته باشد، هرگونه فعالیتی بدون مجوز غیر مجاز و غیر قانونی است.

انجام امور ثبتی شرکت کاریابی را به چه موسسه ای بسپاریم؟

حال اگر شرکتتان را تاسیس کرده اید و به دنبال امور اداری ثبتی آن هستید پیشنهاد ما به شما مجموعه ی بینش ثبت است که این مجموعه تمام امور ثبتی مانند ثبت برند ، ثبت شرکت، و یا راهنمایی در مورد نحوه ی ثبت تغییرات شرکت و یا ثبت تغییرات و غیره را برای شما با بالا ترین کفیت انجام می دهد.

اخذ مجوز کاریابی

دریافت هر مجوزی یکسری شرایط خاص خودش را دارد مانند
1- تاهل
2- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
3- داشتن حداقل 30 سال سن
4- آشنایی با قوانین بازاریابی و کاریابی
5- داشتن مدرک تحصیلی مرتبط مانند مدیریت، علوم اجتماعی، کارآفرینی و …
6- ارائه گواهی آموزش
7- سابقه و تجربه کاری به مدت 5 سال و …

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شماره تماس