آگهی دعوت

آگهی دعوت

تشکیل شرکت

شرکت همانطور که از نامش پیداست از خانواده کلماتی مانند شراکت و شریک است .

به طور کلی شرکت ها از 2 نفر به بالا تشکیل می شوند . افراد دو هم جمعه می شوند و با اهداف اقتصادی و با امید پیشرفت و گسترس کسب و کار خود مجموعه ای را تاسیس و ثبت شرکت می کنند.

شرکت ها از نظر سازمان فنی و عمران استاندارد به دو دسته تقسیم می شوند:
1-شرکت هایی که به آن ها پیمانی اطلاق می شود.
2-شرکت هایی که به آن ها مشاور اطلاق می شود.
با داشتن هر کدام از شرکت بالا (پیمانی و یا مشاوره ای) می توانید با رعایت فاکتورهایی صاحب شرکت رتبه دار باشید. برای رتبه بندی شرکت های پیمانکاری امتیاز نیروی انسانی متخصص،امتیاز کارهای انجام شده و امتیاز توان مالی مورد بررسی قرار می گیرد اما در رتبه بندی شرکت های مشاور علاوه بر نیروی فنی و مهندسی،امکانات فنی و نرم افزاری آن شرکت ها نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

در این میان ممکن است نفعی ببرند و یا متحمل شکست هایی شود .

تغییر و جلسات

در تمام مدت وجود شرکت و موسسات ، مدیران و مسئولان آن ممکن است تصمیم به تغییراتی بگیرند و یا برای پیشبرد اهداف خود به تشکیل جلساتی نیازمند باشند . باید به خاطر داشت که ثبت تغییرات اجباری است. همچنین تشکیل صورت جلسه به رعایت نکاتی نیازمند است .

صورت جلسه

چنانچه در جلسه تعدادی از سهامداران شرکا حضور نداشته باشند می بایست جهت تشکیل جلسه و رسمیت داشتن جلسه مذکور ، یک آگهی دعوت تهیه و تنظیم نمود . هر آگهی دعوت دارای یکسری قوانین می باشد که می بایست با مطالعه اساسنامه شرکت مربوطه به ان دست پیدا کرد و سپس آگهی دعوت را تنظیم کرد. هنگامی که آگهی دعوت تنظیم می گردد صورت جلسات با اکثریت شرکا/ سهامداران تشکیل می شود و کسانی که
حضور ندارند صورت جلسه رو امضا نمی کنند.

اگهی دعوت

معمولا در اساسنامه تاریخ نشر آگهی بین ۱۰ الی ۴۰ روز می باشد که ما در مجموعه ثبت بینش معمولا ۱۲ روز کاری را انتخاب می کنیم . 12 روز کاری یعنی تعطیلات حساب نمی شوند.
در مجموعه ما در طول انجام تغییرات وکلای با تجربه ما ، پاسخگوی سوالات در این خصوص می باشند . چنانچه مسائلی وجو داشت که نیازمند حضور فیزیکی در اداره ثبت شرکت ها بود ، به آن جا مراجعه می کنیم.
در صورت تکمیل بودن مدارک امور مربوطه در همان روز انجام می شوند و به روز بعد موکول نمی گردد .

خلاصه

به طور کلی در تنظیم صورت جلسات باید دقت و سرعت عمل بالایی داشت و قبل از تنظیم صورت جلسه سایت روزنامه رسمی و اساسنامه شرکت مطالعه شود.

جهت مطالعه مقالات ثبت برند و شرکت رتبه دار به مطالب مرتبط در سایت مراجعه فرمائید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شماره تماس